HAKKIMIZDA

Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda

Ortodonti uzmanı Dr. Barış Ünlü'nün danışmanı olduğu ORTO-TEK Ortodonti Laboratuvarı, Türkiye`de Ortodontik tedavinin gereklerini yerine getirebilecek şartlarda ve standartlarda aparey üretmek amacıyla kurulmuştur ve "Koruyucu ve Önleyici Ortodontik Tedavi" nin yaygınlaşmasını hedeflemektedir. Bu amaçla bünyesinde önleyici ortodontik tedavide kullanılan apareylerin üretilmesinin yanı sıra, diş hekimleri için bu apareylerin efektif kullanımı ve vaka paylaşımı amacıyla forum desteği verilmektedir.

ORTO-TEK ‘in internet sitesinden üye olarak ulaşabileceğiniz forumlar aracılığıyla ortodonti vakalarınızı tartışabilir, resimlerini koyup yorumlar alabilirsiniz.

Vakaların aparatlarının yapılmasının yanı sıra, Türkiye de ilk defa, aparatlar barkodlanıp; vakalar, doktor ismi, vaka ismi, üretim tarihi ve tedavi planı kriterleri barkodun içine yerleştirilerek ve aynı zamanda en baştan sonuna kadar resimleri özel laboratuar takip programı sayesinde, arşivlenerek ORTO-TEK tarafından takip edilmektedir.

Bu sistem her bir aparat için verilecek olan CE belgesi için gerekli ilk aşamadır.

ORTO-TEK, kurulduğu günden itibaren dünyada ve Türkiye'de önde gelen ortodonti laboratuvarlarından biri olmayı hedeflemiştir. Kuruluşumuz hedeflerine, ürünlerine gösterdiği özen ve kalitenin sonucunda, her zaman eskisinden daha iyisini yapma felsefesi ile ulaşmaktadır. Şirketin geçmişten bugüne ve bugünden geleceğe olan yatırımını tamamen insan üzerine kurulu olup ve bu bilinçle varlığını korumaktadır.

Son teknolojinin kullanıldığı laboratuarımızda hammadde girişleri CE belgeli olup yurt dışından ithal edilmektedir.
Laboratuvarımız; hekim memnuniyetinin rekabet gücümüzü artıracağı inancındadır, bu da sistemli çalışan bir kurum ve kaliteli hizmet ön koşulunu beraber getirmektedir.

Son yıllarda gelişen ve değişen kalite anlayışının yayılmasının; şirketimize, sektörümüze, hekimlerimize ve ülkemize olumlu katkılar sağlayacağına şüphemiz yoktur. Bu değişimi yakalayan şirketimiz kalite anlayışı ile sağlık sektöründe önemli bir yer tutacaktır ve her zaman daha iyiyi hedefleyerek güncelliğini koruyacaktır. Üretimde gösterilen özen ile çalışanlarımızın araştırma - geliştirme konusundaki motivasyonu her geçen gün artmaktadır. Firmamızın üretim performansı, müşteri odaklı yaklaşımın ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ve geniş bir aparat yelpazesi ile hızla gelişmeyi sürdürmektedir.

Hizmetlerimizin diş hekimlerimize daha yakından tanıtılması ve sektördeki yeniliklerin takibi amacıyla hem ulusal hem de uluslararası kongre ve fuarları yakından takip etmekteyiz.