Türkçe - English - Deutsch
 
 
Müşteri Görüşleri Yazdır
Toplam : 2 Adet
Dt. Üzeyir Elgin - Tokat

 

Ülkemizde ne yazık ki dişhekimlerine yönelik eğitim ve gelişim konusunda destek olabilecek kurumlar çok yetersizdir. Orto-tek bu konuda büyük bir eksikliği gidermiştir. Çok yaygın olan ortodontik problemlerin erken dönemde koruyucu ve önleyici müdahalelerle tedavi edilmesi ülkemiz ve toplumumuz için bir ihtiyaçtır ve orto-tek bunun için kurulmuştur.

 

Orto-tek'in eğitim programlarına katıldıktan sonra beklediğimin ötesinde faydalı ve verimli bir eğitim aldım. En baştan başlayıp bilimsel düzeyde doktora benzeri bir eğitim verildi. Ortodontik anomalilerin etiyolojisi ve erken müdahalelerin nasıl yapılacağını, klinik, radyolojik, resim ve model analizlerinin nasıl yapılacağını ve birleştirileceğini öğrendim.

 

Takip ettiğm hastalarla ilgili ne zaman ihtiyaç duysam Orto-tek ve Dr. Barış Ünlü yanımdaydı. Bu nedenle yapılan müdaleler etkili ve başarılı oldu. Orto-tek eğitim programına halen devam etmekteyim ve tüm meslektaşlarıma tavsiye ederim.

 

Orto-tek kurumunu bizlere kazandırdığı için Dr. Barış Ünlü'ye teşekkürler. 

Mehmet Kaya - Hatay

 

Çocuklarımın ortodontik anomalilerini düzeltmek için bende başlayan merak ve uğraş; Barış bey ve kurslarıyla tanışmama neden oldu. Orto-tek ile tanışmak da aynı zamana denk geldi. İlk yıl Orto-tek ve ikinci yıl Klinik Ortodonti Derneğinin kurslarına katıldım.

 

Orto-tek forum olarak; arkadaşların vakalarını elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Forumda her diş hekimi arkadaşımın farklı bir pencereden bakışını, ayrı bir yorumunu görüyorum. Bu açıdan Orto-tek forum çok sayıda vaka ve pratik bilgi içeriyor.

 

Bana göre Ortodonti; daha iyi diş hekimi olmanı en güzel yolu. Farklı bir bakış açısı katıyor, sıradanlaşmaktan kurtuluyorsunuz. Ortodonti ile ilgilenen her diş hekimi meslektaşıma forumu takip etmesini tavsiye ederim.

 

1
Orto-Tek Anket  
Klinik Ortodonti Derneği'nin düzenlemiş olduğu seminerler hakkında ne düşünüyorunuz?

Sonuçları Görüntüle
Hakkımızda  

Ortodonti uzmanı Dr. Barış Ünlü'nün danışmanı olduğu ORTO-TEK Ortodonti ...

Duyuru Listesi  
Makaleler Tümünü Gör
Hangi Hastalar Bilinçli Sedasyon İçin ...
Braket materyali mikroorganizmaların ...
İnterdental Fırça, Plakların ...
Ergen Çekicilik Derecelendirmeleri
Ergen hastaların sabit ortodontik ...
Travmatik Diş Kazaları
Ana Sayfa | Kurumsal | Turkod Seminerleri | Apareyler | İletişim | Forum
ORTO-TEK Orthodontic